Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

baner podstrony

b reduch widelska

 

Prezes Zarządu Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD, od 40 lat związana jest z branżą budowlaną.
Uczestniczka staży i szkoleń zagranicznych, w tym m.in.: dwumiesięcznego stażu we Francji z zakresu zarządzania i finansowania budownictwa społecznego HLM (w Polsce TBS), zorganizowanego i finansowanego przez francuskie Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej, Mieszkalnictwa i Transportu oraz specjalistycznych konferencji i szkoleń organizowanych przez Europejską Federację Przemysłu Budowlanego FIEC, inne organizacje pracodawców i stowarzyszenia branżowe w Niemczech, Francji, Belgii. Od 24 lat jest Prezesem Zarządu Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD gdzie m.in. opracowała i wdrożyła wiele nowatorskich projektów służących eksporterom usług. We współpracy z wybitnymi Ekspertami zorganizowała prawie 200 konferencji, seminariów, szkoleń, misji gospodarczych i warsztatów. Autorka szeregu publikacji, analiz, raportów, opinii prawnych i projektów dotyczących warunków świadczenia usług w krajach UE i EOG. Doświadczenie swoje wykorzystuje również w pracach licznych komisji i zespołów działających na rzecz rozwoju firm, zwłaszcza tych z grupy MSP, oraz w działalności szkoleniowej adresowanej do eksporterów usług. Uczestniczy aktywnie w krajowych i międzynarodowych inicjatywach promujących i wspierających polskie firmy. Współpracuje z organizacjami międzynarodowymi.
W ostatnich latach pełniła społecznie wiele funkcji na rzecz szeroko rozumianego środowiska budowlanego – była m.in. Prezesem Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości, członkiem Prezydium Kongresu Budownictwa, Współprzewodniczącą Zespołu Trójstronnego ds. Budownictwa i Gospodarki Komunalnej. Od 2015 r. jest Członkiem Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl.
Za pracę społeczną i zawodową odznaczona orderami i odznaczeniami państwowymi i resortowymi oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami od organizacji i stowarzyszeń.